YMS'den İskender Açıklaması

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, "Bu yıl aramıza yeni katılan futbolcumuz İskender Alın 10 günlük bir gecikme için kulübü federasyona verip alacağını tahsil etmek için gerekli işlemleri başlatmıştır" dedi.

YMS'den İskender Açıklaması Malatya Spor

Yeni Malatyaspor adına Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel imzasıyla sarı-siyahlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Futbolcularımızın yıl içinde ödenecek olan peşinatlarının vadesi 10. ve 11. ay olmak üzere taksitler halinde ödeneceği kendileriyle yapılan sözleşmelerde belirtilmiştir. Kulübümüz 2 yıldır yapılan tüm sözleşmeleri harfiyen yerine getirmiştir. Şimdiye kadar herhangi bir aksilik olmadan ödemeler yapılmıştır. Bu yıl aramıza yeni katılan futbolcumuz İskender Alın 10 günlük bir gecikme için Kulübü Federasyona verip alacağını tahsil etmek için gerekli işlemleri başlatmıştır.

Kulübümüz mali yapısı olarak şimdiye kadar mali bir sıkıntı yaşamadan her yıl UEFA Kulüp lisansı almıştır. Bu yapılan hareketin iyi niyetli olmadığı ve gerek kulübümüz gerek camiamız tarafından kabul görmeyeceğinden dolayı, yönetim kurulu kararıyla İskender Alın kadro dışı bırakılmıştır. Saygılarımızla Kamuoyuna duyurulur."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 869
Bu Ay : 4426
Toplam : 4426

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom