AKP Milletvekilleri'nden Evrene Ziyaret

AK Parti Malatya milletvekilleri, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKK) Başkanı Ali Evren'i ziyaret etti.

AKP Milletvekilleri'nden Evrene Ziyaret Malatya Siyaset

Seçim sonrasında teşekkür ziyaretlerini sürdüren AK Parti Malatya milletvekilleri, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKK) Başkanı Ali Evren'i ziyaret etti

Ziyarette konuşan Ali Evren, "7 Haziranda sonra hükümetimiz kurulur, herkes yerine oturur aş, iş devam eder dedik. Ama bazı çelişkiler oldu ve böylece 1 Kasıma kadar gelen bir süreç oldu. Tabi bu süreç ekonomiye yansıyor ve piyasayı allak, bullak etti. Tabi bu 1 Kasım güzel ve huzurlu bir seçim oldu. Türk milleti olarak ülkenin birlik ve beraberliğini gösterdik. Daha önemlisi hiçbir vukuat olmadı" dedi.

Ziyarette Milletvekilleri adanı konuşan Bülent Tüfenkci, "Malatya’mızda ve Türkiye'de huzur içerisinde bir seçim geçirdik. Milletin iradesinin sandıkta tecelli etme noktasında yüksek katılımların da birisi oldu. En önemlisi mecliste temsil oranı en yüksek bir meclis oluştu, yüzde 97'ye yakın milletin her görüştü temsil ediliyor, bu büyük bir oran önümüzdeki dönem oluşacak süreç içerisinde, yeni kurulacak hükümet bizim 1 Kasım öncesi vadettiğimiz vaatlerimizi gerçekleştirme noktasında iyi bir performans ortaya koyarız. Amacımız istikrarı yakalamak hem de Türkiye’de ki faiz oranını düşürerek esnafımızın ve iş adamlarımızın önünü açmak" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 488
Bu Ay : 4045
Toplam : 4045

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom