Gürkan ve Kamçı Ressamlarla Biraraya Geldi

Malatya Valisi Süleyman Kamçı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Ressamlar Derneği’ni ziyaret ederek, üyelerle bir araya geldi.

Gürkan ve Kamçı Ressamlarla Biraraya Geldi Malatya Haber

Malatya’da akademisyen ve öğretmenlerden oluşan Malatya Ressamlar Derneği, yeni hizmet binasına taşındı. Derneğin yeni hizmet binasına taşınması dolayısı ile Malatya Valisi Süleyman Kamçı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, derneği ziyaret ederek düzenlenen kahvaltı programında üyelerle bir araya geldi. 

Malatya Ressamlar Derneği üyeleri, kahvaltı sonrası yeni yapılacak çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Dernek yetkilileri ve Başkanı Fikret Vurucu, Malatya’yı ilgilendiren tüm sosyal projelerde ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Vurucu, daha önce de Battalgazi Belediyesi’nin "Haydi Gel Sen’de Resim Yap" projesinde, Battalgazi bölgesindeki trafoların boyanması ve Kervansaray Buluşmaları gibi birçok etkinlikte Battalgazi Belediyesi ile beraber görev aldıklarını belirtti.

Malatya Ressamlar Derneği, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a kendilerine verdiği destekten dolayı plaket verdi. Başkan Gürkan’a plaketi Vali Kamçı takdim etti. Vali Süleyman Kamçı, “Battalgazi Belediyesine Malatya Ressamlar Derneği’ne verdiği desteğinden dolayı kendilerine plaket vereceğiz. Ben de Battalgazi Belediye Başkanına teşekkür ediyorum ve sizlere de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise ressamlara başarılar dileyerek, belediye olarak tüm çalışmalarında Malatya Ressamlar Derneği’ne destek olacaklarını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 695
Bu Ay : 1213
Toplam : 1213

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom