Yeni Hükümetten Beklentilerimiz Var

Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Malatya’da Sağlık-Sen’in yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Yeni Hükümetten Beklentilerimiz Var Bölge

Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Malatya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Beydağı Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Memiş, Başhekim Yardımcısı Dr. Şemsettin Çitil ile bir araya gelerek, hastane hakkında bilgiler aldı. Metin Memiş, Sağlık-Sen Şube Başkanı Mehmet Bingöl ve sendika heyetinin ikinci adresi Malatya Devlet Hastanesi oldu.

Memiş ve beraberindekiler burada da hem hastane personelini hem de hastaları ziyaret ettiler. Genel Başkan Metin Memiş, ziyaretlerden sonra Sağlık-Sen Malatya Şubesi’nin yeni hizmet binasının açılışına katıldı. Açılış törenine Malatya İl Sağlık Müdürü Nail Umay, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Bayar, Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan, Malatya Memur-Sen İl Temsilcisi Kerem Yıldırım, Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Hanifi Acar’ın yanı sıra Elazığ, Adıyaman, Sivas, Siirt ve Kocaeli Sağlık-Sen şube başkanları katıldı.

Açılışta konuşan Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Memur-Sen ve Sağlık-Sen’in Türkiye’nin gelişiminde, değişiminde, dönüşümünde önemli manevi eserler bıraktığını ifade etti. 1 Kasım seçimlerine de değinen Memiş, “1 Kasım seçimlerinde milletimiz istikrar dedi. Yeni kurulacak hükümetten de beklentilerimiz var. Sağlık çalışanlarının, sosyal hizmet çalışanlarının bekleyen sorunları var ve bu sorunların çözümü için hükümetten destek isteyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 545
Bu Ay : 545
Toplam : 545

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom