İsmail Tekin İstifa Etti

44 Malatyaspor’da teknik direktör İsmail Tekin görevinden istifa etti.

İsmail Tekin İstifa Etti Malatya Spor

Bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımı 44 Malatyaspor’da futbolcu ödemeleri yapılamıyordu. Sarı-kırmızılılarda tecrübeli teknik adam İsmail Tekin yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu.

İHA muhabirine konuşan Tekin, takımda sezon başından beri süre gelen ekonomik sıkıntının futbolculara yansımaya başlamasından dolayı görevinden istifa ettiğini söyledi.

Takımda yalnız bırakıldığını savunan Tekin, “Sezon başından beri kulüpte var olan ekonomik sıkıntıyı futbolculara yansıtmamak için çok gayret gösterdik. Ancak bu durumun futbolculara yansımaya başladığını görünce, artık kalmamızın bir anlamının olmadığını düşündük. Kulüp başkanımız Müslüm Boztaş kulübü zor şartlar altından idare etmeye çalışıyor. Büyük fedakarlıklarla elinden gelen her şeyi yapıyor. Ancak onun da bir başına taşıyabileceği bir yük değil diye düşünüyorum. 44 Malatyaspor Kulübü her zaman iddialı bir kulüptür.

Ben yine de yaşadığı bu sorunlara rağmen takımın başarılı olacağına inanıyorum. Tabi ödemeler konusundaki tablo futbolculara yansımaya başlarsa bizim de bulunduğumuz yer sorgulanır olur. Takımda yalnız bırakıldık. O yüzden biz üzerimize düşeni yapıyor ve görevimizden istifa ediyoruz. 44 Malatyaspor Kulübü’ne bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Kulüp Başkanı Müslüm Boztaş ve yönetimine de görev süremiz içerisinde bize karşı göstermiş olduğu samimiyet ve yakın ilgiden dolayı teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 115
Bu Ay : 4544
Toplam : 4544

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom