Polat Toki'de İncelemede Bulundu

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ilçe sınırları içerisindeki mahalle, cadde ve sokaklarda devam eden asfaltlama çalışmaları kapsamında TOKİ bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Polat Toki'de İncelemede Bulundu Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çınar ve FEDAŞ İl Müdürü Taylan Ağca ile birlikte TOKİ bölgesinde Basın, Şehit ve Gaziler için yaptırılan sitenin etrafında incelemelerde bulunan Başkan Polat, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi. İlçe sınırları kapsamında devam eden asfaltlama ve yol açma çalışmaları kapsamında haftalık inceleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Başkan Polat, “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin sürdürdüğü yol açma ve asfaltlama çalışmaları için saha çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İlçenin birçok yerinde gerek fınısher ile çalışan ekiplerimiz gerekse de yol açma, serim ve tamirat işlemlerini yapan ekiplerimizin son çalışmalarını takip etmek için incelemelerde bulunduk. TOKİ bölgemizde Basın, Şehit ve Gaziler için yaptırılan sitenin etrafını inceliyoruz. Buraya yaz döneminde taşınmalar başlamıştı, MASKİ çalışmalarını tamamladı. FEDAŞ İl Müdürümüzde şu anda burada ışıklandırmayla ilgili çalışmaları yapacaklar. Buranın alt yapısına yönelik çalışmalar tamamladıktan sonra bizde asfaltlama işlerini yapacağız” dedi.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (FEDAŞ) Malatya İl Müdürü Taylan Ağca ise, “Vatandaşlarımızdan gelen şikayet ve talepleri arkadaşlarımız tarafından değerlendiriliyor. Çözümlerimizde bizim yatırım planlamalarımız doğrultusunda yapıldığı için bizde buna uygun olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgeyle ilgili aydınlatma talebi tarafımıza ulaştı, komisyonda çıkan kararda da yatırım planlı olarak ta 2016’da değerlendirilecekti, tabi ki bölgedeki vatandaşlarımız mağdur olmaması içinde Başkanımız Hacı Uğur Polat’ın ricasıyla 2015 yılı içerisinde buranın çalışmasını yapıp tamamlayacağız ve bölgeyi aydınlatmış olacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 734
Bu Ay : 1512
Toplam : 1512

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom