Ayşe Kamçı BİLSAM'ı Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı’nın eşi Ayşe Kamçı, Bilgi Yolu Eğitim, Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi’ni (BİLSAM) ziyaret etti.

Ayşe Kamçı BİLSAM'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

BİLSAM Kadın Platformu Başkanı Yelda Polat ve platform üyeleri tarafından karşılanan Ayşe Kamçı, Başkan Polat ve üyelerle tanıştıktan sonra BİLSAM ve platform hakkında bilgi aldı. Başkan Polat, iki yıl öncesine kadar İstanbulluoğlu Konağı’nda BİLSAM bünyesinde faaliyet gösterdiklerini, ana binanın yanında yapılan ek binanın tamamlanması ile de yeni binanın kendilerine tahsis edildiğini ve burada faaliyetlerini platform olarak ayrı yürüttüklerini söyledi. Polat, kadın platformu olarak yönetim kurulu oluşturduklarını, ancak yine BİLSAM’ a bağlı olduklarını, çeşitli panel ve toplantılar düzenleyerek çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Polat, ev hanımından iş kadınlarına, öğrenciden öğretim üyesine kadar geniş bir yelpazede üyeleri olduğunu da sözlerine ekledi. Kadın Platformuna bağlı Öğrenci Topluluğu’na İnönü Üniversitesi Öğretim üyeleri tarafından akademik seminerler verildiği kaydeden Polat, bu seminerlere katılıp da başarılı olanlara belge verildiğini dile getirdi.

Ayşe Kamçı ise kendisine verilen bu bilgilendirilmelerin ardından Başkan Polat ve üyelerle birlikte üç bölümden oluşan BİLSAM binasını gezdi. Ayşe Kamçı, Başkan Polat ve üyelere ziyaret sonrası yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, BİLSAM çatısı altındaki bu çalışmaların toplumun her üyesine yönelik olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 45
Bugün : 223
Bu Ay : 6307
Toplam : 6307

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom