Toplu Taşıma Araçlarına Sıkı Denetim

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Trafik Ekipleri, Emniyet Müdürlüğü’nün desteği ile ilçe ve köy duraklarına giriş yapmayan toplu taşıma araçlarını denetledi.

Toplu Taşıma Araçlarına Sıkı Denetim Malatya Haber

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Trafik Ekipleri vatandaşların daha güvenli ve rahat ulaşım imkanlarından yararlanmaları için denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Yönetmeliklere uygun taşıma yapılıp yapılmadığını denetleyen zabıta trafik ekipleri tarafından, ilçe ve kırsal mahallelere yolcu taşıyan 21 adet minibüs ve otobüs kontrol edildi. Yapılan kontrollerde, otobüs yolcu sayıları, güzergah bilgileri, araç temizlikleri ve belgelerin uygunluklarına bakıldı.

Trafik zabıta ekipleri tarafından yapılan denetimler sırasında güzergah dışına çıkan 9 adet araca durak dışı yolcu almaktan dolayı haklarında tutanak tutularak, gerekli yasal işlemler başlatıldı.

Vatandaşların trafikte herhangi bir sorun yaşamamaları amacıyla, trafik ihlallerine karşı Zabıta Dairesi Başkanlığı Trafik Ekipleri tarafından denetimlerin aralıksız bir şekilde devam edeceği belirtilerek, kurallara uymayanlar hakkında ise cezai işlem uygulanacağı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 295
Bu Ay : 1030
Toplam : 1030

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom