Film Festivali Sponsorlarına Plaket Verildi

6. Malatya Uluslararası Film Festivali’nin gerçekleşmesinde katkı sağlayan kurumsal destekçi ve sponsorlara paket verildi.

Film Festivali Sponsorlarına Plaket Verildi Malatya Kültür-Sanat

Malatya'da düzenlenen 6. Uluslararası Film Festivali'nin kurumsal destekçi ve sponsorları için plaket töreni düzenlendi. Törende konuşan Malatya Valisi Süleyman Kamçı, düzenlenen festival ile bölge halkına unutulmaz bir sineme şöleni yaşatıldığını ifade etti. Film festivalinde emek harcayan ve destek verenlere teşekkür eden Kamçı, "Festivalimizin anısını yaşatacağına inandığımız plaketlerle şükranlarımızı ifade edeceğimiz kurum ve kuruluşlar, bir aile dayanışması misali kenetlenerek Malatya adını beyaz perdeye nakış nakış işlediler. Takdirlerin üzerinde bir çalışma disiplini ile Türk sinemasının renkli dünyasına katkı sunan herkese, Malatya halkı adına huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki, Malatya Film Festivali bu kıymetli desteklerle çerçevesini daha da genişletecek ve saygın sinema organizasyonları arasındaki yükselişini devam ettirecektir" dedi.

Konuşmasının ardından Vali Kamçı, Ana Sponsor Malatya Büyükşehir Belediyesi adına Genel Sekreter Arif Memecan’a, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop’a ve Kayısı Araştırma Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Fehmi Yılmaz’a plaketlerini verdi. Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Malatya Ticaret Borsası, sponsor firma yetkililerine plaketlerini verdi. Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Arif Memecan, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat da, Türk Hava Yolları, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, Avşar Sinemaları ile festivale destek olan çeşitli firmaların yetkililerine plaketlerini verdi. Festivalin onur ödülü sahibi Hocakulu Narlıyev ile festivalin emek ödülü sahibi Agah Özgüç, Festival Danışma Kurulu üyesi kerem Akça, Festival Yönetmeni Hüseyin Namık Yıldırım, ise festivale destek veren medya temsilcilerine plaketini teslim etti

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 848
Bu Ay : 1366
Toplam : 1366

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom