Amatör Sporculara Ödül Verildi

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılı olan sporculara ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Amatör Sporculara Ödül Verildi Malatya Spor

Düzenlenen ödül törenine Malatya Valisi Süleyman Kamçı, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, TFF Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi, ASKF Bölge Başkanı Seyfullah Özdemir, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Şube Müdürleri, Amatör Spor Haftasında müsabakalara katılan sporcular, ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılı sporcular ile antrenörleri ve aileleri katıldı.

Törende konuşan Vali Süleyman Kamçı, Malatya’da sporcu sayısın 50 binlere ulaştığını belirterek kentte sporun geldiği noktanın örnek olduğunu ifade etti. Sporcuların eğitimlerine devam ederken çalışma ve antrenmanların sürdürmelerine mutlu olduklarını belirten Kamçı, “İlimizi yurt içinde ve yurtdışında temsil ederek başarılar elde eden gençlerimizi ve antrenörlerini kutluyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından ulusal ve uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporculara ve antrenörlere hediyeleri ve plaketleri takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 400
Bu Ay : 3844
Toplam : 3844

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom