AK Parti Heyeti Ziyaretlere Devam Ediyor

AK Parti Malatya milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin ve Bülent Tüfenkci ile AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Akçadağ ile Doğanşehir ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

AK Parti Heyeti Ziyaretlere Devam Ediyor Malatya Haber

AK Parti heyeti ilk olarak Akçadağ ilçesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, "Mesele, AK Parti meselesinin daha da ötesinde bir boyuttu. Bunu kavrayan bütün Akçadağlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Meselenin ülke meselesi olduğunu düşünen ve ülkenin omurgası haline gelen AK Parti'ye destek veren milletimize teşekkür ediyoruz. AK Parti'ye oy vererek, Türkiye'nin geleceğini kendi geleceğiyle eşitleyen bütün hemşehrilerimize ve Türk milletine teşekkür ediyorum” dedi.

ŞAHİN: “MİLLETİMİZ BİZİM YANIMIZDA YER ALDI”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu ifade ederek, “Siyasi partiler, hizmet açısından kurulan, demokratik kurallar içerisinde ülkeye hizmet amaçlı kurulan en büyük sivil toplum örgütleridir. Hal böyle olunca kim hizmeti daha iyi yapıyorsa, kim hak ediyorsa mutlaka onun yanında yer alınması gerekir. Allah'a hamd olsun 14 yılda vatandaşlarımız yapmış olduğumuz hizmetlere bakarak, bizim yanımızda yer aldı” şeklinde konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır da önemli bir seçimi geride bıraktıklarını belirterek, "Seçim sonrası ülkede bir rahatlama olduğunu hep birlikte gözlemliyoruz. Seçimler öncesi bir kaos ortamı estirildi. 7 Haziran seçimi öncesi bunu çok yaptılar. Ama 7 Haziran'dan sonra milletimizi gördük ki, muhalefetten iktidarda yer alabilecek bir kadro gerçekten yok” diye konuştu.

AK Parti heyeti daha sonra Doğanşehir ilçesini ziyaret ederek, partililere ve vatandaşlara 1 Kasım'da AK Parti'ye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Doğanşehir ilçesi ziyaretinde konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, "1 Kasım'da Allah bize bir kez daha tek başına iktidarı nasip etti. 13 yıldır iktidardayız, necip milletimiz bizlere bir kez daha bu görevi verdi. Bizde buna layık olarak 4 yıl hizmet edeceğiz" ifadelerini kullandı.

ÇALIK: “BİZİ ONURLANDIRDINIZ”

Son olarak konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise genel hizmetler anlamında Doğanşehir'e çok önemli hizmetler getirdiklerini kaydetti. Çalık, "Doğanşehir'e hastanemizi, okullarımızı, yollarımızı, tünellerimizi getirdik. Doğalgazımızı getiriyoruz. Getirebileceğimiz ne varsa getirdik" dedi. Doğanşehirlilerin yürekten AK Parti'yi onurlandırdığını dile getiren Çalık, "Biz, halka hizmeti Hakk'a hizmet biliriz. Sizlere yapmış olduğumuz hizmeti de, Allah rızası için en iyi şekilde yerine getirmenin mücadelesini veririz. Çünkü bir hizmet partisiyiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 482
Bu Ay : 1105
Toplam : 1105

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom