3 Hat Halka Arz Edilecek

Malatya toplu ulaşımını yürüten Malatya Ulaşım A.Ş.(MOTAŞ), Dilek, Topsöğüt ve Şahnahan mahallelerinde sekiz yıl süre ve 25 araç ile yolcu taşıma ulaşım hizmetini halka arz ediyor.

3 Hat Halka Arz Edilecek Malatya Haber

Malatya Ulaşım A.Ş.(MOTAŞ), kapalı teklif usulü ihale ile üç hattı halka arz ediyor. MOTAŞ’tan yapılan açıklamada, daha kaliteli ve zamanında ulaşım için Malatya Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Dilek, Topsöğüt ve Şahnahan mahallelerinde ulaşım ihtiyacının karşılanması amacıyla hat kiralamaya gidileceği belirtildi. Açıklamada, “Amacımız halkımıza yüksek standartlı bir seyahat yaşatmak, ulaşılmak istenen yere sorunsuz, hızlı, zamanında ulaştırabilmek için yıllardır edindiğimiz tecrübeler istikametinde toplu taşım hizmetimizi hizmet paylaşımı mantığında halkımızla birlikte yürütmeyi planlıyoruz” denildi.

İHALE, 16 KASIM’DA

Yapılan açıklamada, “Sekiz yıllık süre için ihaleye çıkardığımız üç mahallemizin hatları için 25 adet yolcu taşıma aracının hizmet vermesini planlıyoruz. 16 Kasım 2015 tarihinde saat 14.00’te MOTAŞ Toplantı Salonu’nda gerçekleştireceğimiz ihaleye, ilanda yayınlanan şartnamedeki kurallara uyan herkes katılabilir. Hattı kiralayan her araç, söz konusu üç mahalleye dönüşümlü olarak sefer yapacak Her araç her mahalleye girerek diğer araçlarla eşit şartlarda hizmet verecektir. Her istekli ihaleye katılarak bu rotasyonlu hatlara bir adet ile 25 adet otobüse kadar teklif vererek toplu taşım hizmetini yapabilecektir” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca, ihale sonucunda 8 yıllığına hak sahibi olanların toplu taşım hizmetini MOTAŞ’nın kontrolünde yürütüleceği belirtilerek, Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş’nin yürüttüğü toplu taşım kurallarının ihaleyi kazanacak olan kişi veya kişiler için de aynen geçerli olacağının altı çizildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 869
Bu Ay : 1604
Toplam : 1604

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom