Vahap Küçük'ten Öğrencilere Yardım

Merkezi İstanbul’da bulunan ve Yönetim Kurulu Başkanlığını Malatyalı Vahap Küçük’ün yaptığı özel bir mağaza tarafından, Darende’de muhtaç bin 200 öğrenciye giysi yardımı yapıldı.

Vahap Küçük'ten Öğrencilere Yardım Malatya İlçe

Kentteki okul idarecileri tarafından belirlenen muhtaç öğrencilere verilen giysi yardımı düzenlenen organizasyonla teslim edildi. Programda konuşan Darende İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, “Yıllardır olduğu gibi bu yılda da okullarımızdan tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerimize Lcwaikiki Mağazacılık A.Ş. tarafından giyecek yardımı gönderilmiştir. Giysi yardımını gönderen kıymetli hemşehrimiz Vahap Küçük başkanlığında bütün firma çalışanlarına teşekkür ederim. Yıllardır ihtiyaç sahibi öğrencilerimizi sevindiren ve eğitime destek veren Vahap Küçük, umarım diğer iş adamlarımıza da örnek olur” dedi.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Alaattin Ateş ise, “Gerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan öğrencilere, gerekse ilçemizdeki diğer muhtaç kişilere yapılan yardımların yerlerine ulaştırılmasındaki görevi seve seve yerine getirmekten mutluyuz. Bu vesile ile bende hayır sahibi iş adamamız Vahap Küçük ve tüm firma çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 332
Bu Ay : 5526
Toplam : 5526

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom