AKP Vekillerinden Kamçı'ya Ziyaret

1 Kasım seçimlerinin ardından AK Parti’nden Milletvekili seçilen Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Bülent Tüfenkci Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.

AKP Vekillerinden Kamçı'ya Ziyaret Malatya Haber

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya’nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 1 Kasım seçimlerinden sonra ilk ziyaretlerini Vali Kamçı’ya gerçekleştirdiklerini söyledi. Seçim sürecinde Malatya’da hiçbir olayın yaşanmadığını ifade eden Çalık, “Malatya’da güvenlik açısından herhangi bir sıkıntı olmadı. 1 Kasım’da Malatya’nın da huzurlu bir seçim geçirmesi nedeniyle tüm siyasi partilere teşekkür ederim” diye konuştu. Çalık, AK Parti adına Vali Kamçı başta olmak üzere Malatya’da seçim güvenliğinde görev alan herkese teşekkür ettiklerini ifade etti.

Vali Süleyman Kamçı ise 1 Kasım seçimlerinden sonra kendilerini ziyarete gelen milletvekillerine başarılar diledi. Çalık, “Malatya’mızda 45 gün öncesinde siyasi partilerimiz ile almış olduğumuz karar uygulandı. Bütün siyasi partilerimiz aldığımız bu kararları harfi harfiyen uydu. Kendilerine bu nedenle teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
7 Haziran seçimlerinde de Malatya’da hiçbir olayın yaşanmadığını anımsatan Vali Kamçı, 1 Kasım seçimlerinin de Malatya’da demokratik bir seçim olarak geçtiğini söyledi. Bu seçimlerdeki güzelliklerin gelecekteki seçimlere de yansımasını temenni eden Kamçı, seçimler güvenliğinde görevli herkese teşekkür etti

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 219
Bu Ay : 219
Toplam : 219

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom