Aktif Eğitim-Sen'den Doğa Yürüyüşü

Malatya Aktif Eğitim-Sen İl Temsilcisi Fatih Yanardağ ve üyeleri, Bağımsız Birey Sağlıklı Toplum Projesi kapsamında doğa yürüyüşü yaptı.

Aktif Eğitim-Sen'den Doğa Yürüyüşü Malatya Haber

Aktif Eğitimciler Sendikası, bireyi bağımlılıktan kurtarmaya yönelik olarak Bağımsız Birey Sağlıklı Toplum Projesi’ni başlattı. Bu kapsamda Malatya Aktif Eğitim-Sen İl Temsilcisi Fatih Yanardağ ve sendika üyeleri Malatya’nın Darende ilçesine ve Sivas’ın Gürün ilçesine doğa yürüyüşü yaptı. Yanardağ ve üyeler, Darende ilçesinde Somuncu Baba Külliyesi gezisini, Gürün’de ise Şuğul Kalyon yürüyüşü ve Gökpınar’da yürüyüş gerçekleştirdi. Malatya Aktif Eğitim-Sen üyeleri, doğa yürüyüşü yaparken aynı zamanda temiz havada çeşitli ve eğlenceli etkinlikler de düzenleyerek doğa ile baş başa güzel bir gün geçirdi.

Etkinlik hakkında bilgi veren Malatya Aktif Eğitim-Sen İl Temsilcisi Fatih Yanardağ, “Bağımlılıktan kurtulabilmek ve sağlıklı bir toplum olabilmek için kişinin öncelikle kendisini içtenlikle kabul etmesi hem de sevmesi gerekir. Kişi kendisini kabul etmiyorsa, bu çok acıdır ki kendisine ya da kararlarına güvenmez ve bu yüzden de diğerlerinin kendisinin kim olduğunu ve nasıl hareket edeceğini belirlemesini bekler.

Bu da rüzgarda savrulan bir yaprak olmak gibidir. Oysa kişi kendine güvenen kim olduğunu bilen ve ne istediğinin farkında olan bir birey olmalıdır. Ayrıca depresyon, kaygı ve öfke problemlerinin birçoğunun temelinde kişinin kendi kişiliğini oturtup bağımsız bir birey olamaması yatmaktadır. Bağımsız bireyler yetiştirebilmek ve konuya dikkat çekmek için böyle bir etkinlik düzenlemeye karar verdik. Katkılarından dolayı bütün Malatya Aktif Eğitim-Sen üyelerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 748
Bu Ay : 2066
Toplam : 2066

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom