Vücut Geliştirmede Malatya'yı Temsil Edecek

Nisan ayında Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’na katılacak olan vücut geliştirme sporcusu Abuzer Altın, hazırlıklarını sürdürüyor.

Vücut Geliştirmede Malatya'yı Temsil Edecek Malatya Spor

Çeşitli Türkiye birincilikleri ve dereceleri bulunan Abuzer Altın Antalya’daki şampiyonada derece elde ederek, Hollanda’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’na katılmayı hedefliyor. Aynı zamanda 2002 kafes dövüş şampiyonluğu bulunan Abuzer Altın, Antalya’da 40 yaş ve üstü kategoride ter dökecek. Antalya’da yapılacak Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda Malatya’yı temsil edecek olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Abuzer Altın, tek hedefinin Hollanda’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’na katılmak olduğunu ifade etti. Altın, “Hazırlıklarım verimli bir şekilde devam ediyor. Benim aynı zamanda 2002 kafes dövüş şampiyonluğum bulunuyor. Dövüşü bıraktıktan sonra vücut geliştirme sporuyla ilgilenmeye devam ettim. Bu sporu çocukluğumdan beri yapıyorum. Antalya’da yapılacak şampiyonada hedefim birincilik. Orada başarılı olursam Hollanda’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda katılacağım. İnşallah bu hedefimi gerçekleştireceğim. Sporum olan Zafer Akkök’e teşekkür ediyorum. Kendisi bana her konuda destek oluyor. Benim yarışacağım kategori 40 yaş ve üzeri. Bundan dolayı başarılı olacağıma inanıyorum. Tabi orada önemli olan dereceye girmek. İlk üçe girmem halinde Avrupa yolu da açılacak” dedi.

“AMACIMIZ GENÇLERİ SPORA TEŞVİK ETMEK”
Abuzer Altın’a spor salonu olarak sponsor olan fitnes salonunun yöneticisi Çetin Akkök ise yaptığı açıklamada gençleri spora teşvik etmek amacında olduğunu söyledi. Gençlere ve spora destek verecek benzeri sponsorluklara sıcak baktığını belirten Akkök, “Biz çok eski bir spor salonuyuz. Gençlerimizi spora teşvik etmek amacıyla bu tür sponsorluklara sıcak bakıyoruz. Umuyorum ki sporcumuz Abuzer Altın şampiyonada salonumuzu ve Malatya’mızı en iyi şekilde temsil edecektir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 757
Bu Ay : 3241
Toplam : 3241

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom