Malatya'da Oy Kullanma Başladı

Malatya'da oy kullanma işlemi başladı. 1910 sandıkta 534 bin 469 Malatyalı seçmen, göndereceği 6 milletvekilini belirlemek için oy kullanacak.

Malatya'da Oy Kullanma Başladı Malatya Siyaset

Malatya'da oy kullanma işlemi başladı. 1910 sandıkta 534 bin 469 Malatyalı seçmen, göndereceği 6 milletvekilini belirlemek için oy kullanacak. Sabah saat 07.00’de başlayan oy kullanma işlemi saat 16.00'da sona erecek.

AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, eğitim gördüğü okulda oyunu kullandı.

Ak Parti Malatya Milletvekili Taha Özkan oyunu, İzzetiye mahallesindeki Hasan Varol Ortaokulunda 1165 nolu sandıkta kullandı. Sabah saat 07.30'da oyunu kullanan Özkan, Türkiye'nin tek başına iktidara kavuşmasını diledi. Oy kullanma işlemi sonrası konuşan Özhan, “1 Kasım da tek başına istikrarlı bir Türkiye görmek için bu seçimde oylarımızı kullanıyoruz. Bizde öyle yaptık. Hayırlı olması için dua ediyoruz.

1 Kasım neticesinde özellikle son 5 ayda yaşadığımız kritik sürecin nihayete ermesi ve yeni hayırlı huzurlu bir sürecin memleket için başlamasını Allah'tan niyaz ediyoruz. Malatya'ya güçlü bir şekilde hizmetlerin gelmesi ve devam etmesi hem de ülkemizde hizmetlerin ve siyasi istikrarın aksamadan devam etmesi için tek parti iktidarını görmeyi ümit ederek bugün sandıkları dolduruyoruz. Oyunu kullanan herkesin zihninde bir soru olarak bu olacak. Seçimlerde birinci partinin kimin olacağı gayet aşikâr. Sandıklar açıldığında tek parti istikrarını inşallah görürüz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 82
Bu Ay : 4511
Toplam : 4511

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom