Türkiye Hokey Federasyonunda Atama

Türkiye Hokey Federasyonu Malatya İl Temsilciliğine Kadir Yıldırım getirildi.

Türkiye Hokey Federasyonunda Atama Malatya Spor

18 Ekim 2013 tarihi itibariyle Hokey Federasyonu Malatya Temsilciğine atandığını belirten Kadir Yıldırım, Malatya’da hokey sporunun gelişmesi adına çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Malatya’da uzun yıllar yaptığı diş teknisyenliğinin yanında küçük yaşlardan itibaren spora olan düşkünlüğü ile tanınan Yıldırım'ın tekvandoda 4. Dan ve Siyah Kemer unvanı bulunuyor. Tekvando hocalığı yapmaya da başlayan Yıldırım, 2005 yılında Türkiye Tekvando Basın Kurulu üyeliğine seçildi. Malatyalı gençlere sporu sevdirmek için Malatya’da yayın yapan televizyonlarda Amatör Spor Programları yapan Kadir Yıldırım bir yandan da basın dünyasında aktif yer almaya başladı. 2005 yılında Kanal Malatya Televizyonu’nda Genel Müdürlük görevini üstlenen Yıldırım, 2007 yılında ise aikido sporu Malatya il temsilciliği görevini yürütmeye başladı.

2008 yılından beri Gazeteciler Cemiyeti Üyesi olan Kadir Yıldırım, 2009 yılından itibaren Malatya Belediyesi Spor Kurulu Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunuyor.

Malatya Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu temsilciliği görevini de üstlenen Yıldırım 2014 yılında ise Alişar Köyü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı oldu. Yıldırım, 18 Ekim 2015 gününden itibaren ise Türkiye Hokey Federasyonu Malatya İl Temsilciliğine getirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 146
Bu Ay : 1675
Toplam : 1675

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom