TÜFAD'tan Eğitim Semineri

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Malatya Şubesi, Malatyalı antrenörlere eğitim semineri verdi.

TÜFAD'tan Eğitim Semineri Malatya Haber

İnönü Üniversitesi BESYO Öğretim Görevlisi Yrd. Doç.Dr. Abdullah Güllü’nün verdiği seminere çok sayıda antrenör katıldı. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği binasındaki seminerde antrenman bilimi konusu üzerinde duruldu. Seminer sonrası açıklamalarda bulunan Yrd. Doç. Dr. Abdullah Güllü, antrenörlerin antrenman bilgilerini arttıracak bir eğitim semineri düzenlediklerini söyledi.

Güllü, “TÜFAD’ın organize ettiği seminerde antrenörlerimize antrenman bilgilerini geliştirecek konulardan bahsediyoruz. Antrenmanlarda futbolcularını nasıl çalıştırmaları gerektiği ve çalışmalarda yüklemenin nasıl olması gerektiği yönünde şeyler anlattık. Verimli bir seminer oldu. Katılıcılara teşekkür ediyorum” dedi. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Malatya Şube Başkanı Nihat Bayındır ise her yıl yaptıkları eğitim seminerini bu yıl İnönü Üniversitesi’nden Abdullah Güllü’nün katılımıyla yaptıklarını ifade etti.

Bayındır, “Her yıl eğitim seminerleri yapıyoruz. Bu yıl da İnönü Üniversitesi’nden Abdullah Güllü Hocamızın katılımıyla yapıyoruz bu semineri. Bu tür seminerler antrenörlerimiz için oldukça faydalı oluyor. Katılımcılara çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 571
Bu Ay : 5461
Toplam : 5461

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom