MHP'den Birlik ve Beraberlik Yemeği

MHP Darende İlçe Teşkilatı tarafından verilen birlik ve beraberlik yemeği yoğun ilgi gördü.

MHP'den Birlik ve Beraberlik Yemeği Malatya Siyaset

Darende Esnaf Kefalet Kooperatifi Salonu’nda verilen beraberlik yemeği saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Birlik ve beraberlik yemeğine, MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, MHP Darende İlçe Başkanı Hasan Şentürk ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri Orhan Ormancı, Muharrem Apan, Hulusi Tokgöz, belde başkanları ve çok sayıda partili katıldı. MHP Darende İlçe Başkanı Hasan Şentürk’ün selamlama konuşmasının ardından MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem konuşması yaptı.

Erdem, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Ardından söz alan MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu, “Hepimizin tek ideali var, Allah’ın rızasını kazanabilmek. Allah hepimize hayırlı bir ömür ve hayırlı bir ölüm nasip etsin. Hayırlı ömürde iyi baba olmak, iyi komşu olmak, iyi öğrenci, iyi öğretmen, iyi çiftçi olmak belki de iyi milletvekili olmak vardır.

İnşallah sizler bunu bana uygun görürseniz, haftaya bugün iyi bir milletvekili olacağım, size bunun sözünü veriyorum. Darende benim için öncelikli bir ilçe olacak, hiç şüpheniz olmasın. Ben Darendelilerin farkındalığını çok iyi biliyorum. Darende, Milliyetçi Hareket Partisi ile ilk tanışan ilçelerden biri, buradaki ocak hiç sönmedi. Diğer ilçelerde ateş küllendi ama burada bu ateş hiç sönmedi. Hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem ve MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu, daha sonra Darendeli esnafları ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 985
Bu Ay : 4783
Toplam : 4783

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom