AKP'li Vekillerin Çalışmaları Devam Ediyor

Ak Parti Milletvekilleri çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam ediyorlar.

AKP'li Vekillerin Çalışmaları Devam Ediyor Malatya Siyaset

“ENGELLERİ AŞIP, HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, ülkenin güçlü bir AK Parti iktidarına ihtiyacının olduğunu ifade etti. Yaşar, “1 Kasım’da engelleri aşıp, hizmete devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Şire Pazarı, Emeksiz Caddesi ve Doğu Garajı esnafını ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelerek uzun süre sohbet eden Yaşar, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimin Türkiye için önemini anlattı. Önlerinde bir hendeğin olduğunu ifade eden Yaşar, "Önümüzdeki hendeği aşarsak Türkiye'nin önü açık. İnşallah milletimizin 1 Kasım'da vereceği destekle bu hendeği aşıp, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“2023’E HEP BERABER YÜRÜYECEĞİZ”

AK Parti'nin 13 yıllık iktidarında önemli hizmetlere imza attığını dile getiren Yaşar, istikrarın sürmesi ve hizmetlerin devam etmesi için 1 Kasım'da milletin önemli bir tercih yapacağını belirtti. Yaşar, “Türkiye'deki, milletin önünü kesen tüm vesayet odaklarını kaldırdık. Türkiye'de milletin önüne koyulan bütün engelleri kaldırdık. Bu ülkeyi güçlü bir demokrasiye kavuşturduk. Bu ülkeyi kuvvetli bir ekonomiye kavuşturduk. Bu ülkeyi itibarlı bir dış politikaya kavuşturduk. AK Parti bu ülkeyi yönetmeye devam edecek ve Türkiye güçlenecek. 2023'e güçle, kuvvetle, birlik, dirlik, kardeşlik içinde Malatya olarak hep beraber yürüyeceğiz inşallah ” diye konuştu.

TÜFENKCİ VE ÖNALAN, ESNAFI ZİYARET ETTİ

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, partisinin seçim vaatleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Kısacası AK Parti, her zaman olduğu gibi yine 78 milyonun yanında” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ufuk Önalan ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürdü. Tüfenkci ve Önalan, Niyazi Mısri Caddesi ile Köy Garajı esnaflarını ziyaret etti. Esnaflarla konuşan AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, “Hemşehrilerimizin tek başına iktidar istemeleri ve sorunların çözümü noktasında AK Parti'nin bu sorunları çözeceğini bilmeleri, bizleri ziyadesiyle memnun etti” dedi.

“HALK, İSTİKRAR DİYECEK”

Milletvekili Bülent Tüfenkci, ülkenin geleceğinin ve kaderinin 1 Kasım'da milletin kullanacağı oylarla belirleneceğini ifade etti. Tüfenkçi, “Vatandaşların bu bilinçle sandığa gideceklerini biliyoruz. Ülke kritik bir süreçten geçiyor. Bu süreçte terörün bitmesi, insanların işine, ekmeğine bakması gerektiğini vatandaşlarımız ifade ediyor. Toplumsal barış ve uzlaşının, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin yeniden tesis edilmesi gerektiğine vurgu yapıyorlar. Ben, bütün vatandaşlarımızın 1 Kasım'da sandıklara sahip çıkarak, demokratik haklarını istikrardan yana kullanacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ŞAHİN, MAŞTİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Türkiye’nin her zamankinden daha fazla AK Parti iktidarına ihtiyacı olduğunu belirten AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "7 Haziran seçimlerinden sonra bu bölücü terör örgütü, 'kurt, puslu havayı sever' dercesine yeniden eylemlere başladı” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında MAŞTİ esnafını ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelen Şahin, 1 Kasım seçimlerinde dua ve destek istedi. 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çeken Milletvekili Şahin, milletin her şeyden önce ülke ve kendi geleceklerini oylayacağını ifade etti.

1 Kasım'da milletin Türkiye'nin geleceği açısından önemli bir tercih yapacağını kaydeden Şahin, emekliler, gençler ve taşeron işçiler için yapacakları çalışmalara da değindi. Kamunun ihtiyaç duyduğu işlerde çalışan taşeron işçilerin kamuda istihdam edileceğini belirten Şahin, “Taşeronluk çerçevesinde kamunun ihtiyaç duyduğu işlerde çalışan taşeronları kamuda istihdam edeceğiz. Bütün emeklilerimizi kuşatacak şekilde yılda bin 200 lira ek zam yapıyoruz. Ayrıca TOKİ eliyle emeklilerimizi aylık 250 TL taksitle konut sahibi yapacağız.

Kendi işini kurmak isteyen gençlerimize proje karşılığı 50 bin liraya kadar karşılıksız nakdi destek vereceğiz. Yeni iş kuran gençlerimize üç yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlayacağız. İlk kez iş bulan her gencimizin maaşının bir yıl boyunca devlet tarafından karşılanmasını sağlayacağız. Gençlerde çeyiz hesabı uygulaması başlatacağız. Yemde ve gübrede KDV'yi kaldırıyoruz. Genç çiftçilerimize proje karşılığı 30 bin lira karşılıksız destek vereceğiz. Biz, 13 boyunca devleti millete hizmetkar kılmak için çalıştık. Bundan sonra da aynı düşünceyle, sizlerin de desteğiyle inşallah yolumuza devam edeceğiz” diyerek partisinin vaatlerini anlattı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 794
Bu Ay : 5988
Toplam : 5988

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom