Oto Kiralamacılar Derneği Kuruldu

Malatya’da oto kiralamacılar bir dernek çatısı altında toplandı. Türkiye’de Mersin’in ardından ikinci olarak Malatya’da dernekleşen oto kiralama sektörünün temsilcileri ilk genel kurul toplantılarını gerçekleştirdi.

Oto Kiralamacılar Derneği Kuruldu Malatya Haber

Malatya Oto Kiralamacılar Derneği (MOKİDER) kuruldu. MOKİDER Kurucu Başkanı Nevzat Çalışkan, Malatya’da ilk toplantılarını yaptıklarını ifade ederek, amaçlarının hem müşteri memnuniyetini artırmak hem de sektörel dayanışmayı sağlamak olduğunu söyledi.

Çalışkan, “MOKİDER, bu meslek grubunun menfaatlerini ortak zeminde bir araya getirerek daha hızlı bir bilgi ve tecrübe alışverişini sağlayacaktır. Kurmuş olduğumuz Malatya Oto Kiralama Derneği, kısaltılmış biçimiyle MOKİDER, özel bir amaca yönelik olarak şekillenmiştir “ dedi.

Çalışkan, “Malatya’nın son yıllardaki gerek ekonomik gerek doğa ve kültür turizmi açısından yakaladığı yükseliş her sektör için strateji geliştirmenin gerektiğini ortaya koymuştur. MOKİDER, Malatya oto kiralamacıları adına bu işlevi, etkin katılımı ile gerçekleştirecektir” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 820
Bu Ay : 7966
Toplam : 7966

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom