Öğrencilerin Aşure Sevinci

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi organizasyonu ile 100. Yıl İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerine Muharrem Ayı dolayısıyla aşure ikram edildi.

Öğrencilerin Aşure Sevinci Malatya Haber

100. Yıl İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen aşure etkinliğine Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Kadın Meclisi Başkan Yardımcısı Saliha Bulut, Okul Müdürü Nazım Cankardeş, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Batttalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Muharrem ayını anlam ve önemine uygun olarak yaşamamız gerektiğini vurgulayarak, düzenlemiş oldukları etkinlikten dolayı Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a ve Kadın Meclisine teşekkür etti.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Kadın Meclisi tarafından yapılan aşureyi paylaşmak ve aynı zamanda birlikteliğimizi pekiştirmek adına düzenlenen etkinliğin anlamlı olduğunu ifade ederek, “Aşure etkinliğimize katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep Bulut Bey’e, bizlere kapılarını açan Okul Müdürümüz Nazım Cankardeş Bey’e, Kadın Meclisimizin Yürütme Kurulu üyelerine ve gönüllü üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Müdürü Nazım Cankardeş, düzenlenen etkinlikten büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür etti.

Öğrenciler düzenlenen etkinlikten büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek Kadın Meclisi üyeleri tarafından hazırlanan ve ikram edilen aşureyi yediler.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 202
Bu Ay : 3759
Toplam : 3759

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom