Anlamlı Şampiyonluk

05-09 Ekim tarihleri arasında Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun Samsun’da organize ettiği Özel Sporcular Türkiye Futbol Şampiyonası’nda Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü Doğu Grubu şampiyonu oldu.

Anlamlı Şampiyonluk Malatya Spor

Akdeniz, Karadeniz, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu takımlarından oluşan şampiyonaya 26 takım katıldı. Müsabakalara Malatya adına katılan Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü oynadığı 6 maç sonucu Doğu Grubu şampiyonu olarak, 2016 yılında özel sporcular Türkiye Futbol Süper Ligi’nde mücadele etme hakkı kazandı.
15-18 ekim tarihleri arasında Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun Samsun’da organize ettiği Özel sporcular Türkiye Bayanlar Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü 17 takım arasında çıktığı 7 maçın da yedisini de set vermeden kazanan tek takım oldu. Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü finalde Zonguldak özel sporcular takımını yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Karaca, yaptığı açıklamada, "Müsabakalarda her türlü katkı ve imkanı tanıyan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu başkanı Birol Aydın ve yönetim kuruluna ve aynı zamanda müsabakalara katılmamızda destek olan Malatya Valisi Süleyman Kamçı’ya teşekkür ediyorum. İnanın bu şampiyonaya katılmamız Malatya adına çok önemliydi. Yeşilyurt kaymakamımız Sayın Nesim Babahanogluna, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sadi Fındıklı’ya, Yeşilyurt ilçe milli eğitim müdürümüz sayın Cemal Kalay’a, okul müdürümüz Hacı Ahmet Geçen’e, özel çocuklarımız ve özel ailelerimiz adına teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluğumuzu ülkemizin her bir karış toprağında bizleri koruyan ve savunan askerlerimize ve polislerimize hediye ediyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 201
Bu Ay : 719
Toplam : 719

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom