Yaşar, Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar 1 Kasım genel seçiminde tek başına iktidar hedeflediklerini dile getirerek, “Ülkemize Allah nasip ederse çağ atlatacağız” dedi.

Yaşar, Çalışmalarına Devam Ediyor Malatya Haber

Yaşar, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Kışla Caddesi esnaflarını ve Sağlık Hak-Sen Malatya Şubesi’ni ziyaret etti. Milletvekili Yaşar, 1 Kasım'da milletin önemli bir tercih yapacağını ifade ederek, Türkiye'nin istikrarlı bir hükümete ihtiyacının olduğunu, bunun için de AK Parti'nin yeniden tek başına iş başına gelmesi gerektiğini kaydetti.

“TÜM VESAYET ODAKLARINI KALDIRDIK”

Milletin 1 Kasım'da AK Parti'yi doğduran iktidara götüreceklerine inandıklarını dile getiren Yaşar, “Türkiye'deki, milletin önünü kesen tüm vesayet odaklarını kaldırdık. Türkiye'de milletin önüne koyulan bütün engelleri kaldırdık. Bu ülkeyi güçlü bir demokrasiye kavuşturduk. Bu ülkeyi kuvvetli bir ekonomiye kavuşturduk. Bu ülkeyi itibarlı bir dış politikaya kavuşturduk. Bunun hepsinin sahibi, hepsini gerçekleştiren sizlersiniz. Siz bu ülkenin gerçek sahiplerisiniz. Siz bu ülkeyi yönetmeye yegane hakkı olanlarsınız” dedi.

“BU MESELE TÜRKİYE'NİN BÜYÜMESİ MESELESİ”

“1 Kasım genel seçiminde tek başına iktidar hedeflediklerini de dile getiren Yaşar, “Ülkemize Allah nasip ederse çağ atlatacağız. Bu mesele Türkiye'nin büyümesi meselesi. Bu mesele Türkiye'nin geleceği meselesi. Bu mesele vatanseverlik meselesi. Bu mesele vatanperverlik meselesi” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 217
Bu Ay : 2861
Toplam : 2861

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom