Milletin Aleyhine Ne Varsa Hayır Diyoruz

1 Kasım seçimlerinde son haftaya girilirken Milliyetçi Hareket Partisi adayları çalışmalarını ilçe gezileri ile sürdürüyor.

Milletin Aleyhine Ne Varsa Hayır Diyoruz Malatya Haber

Doğanşehir İlçesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen MHP 1. Sıra adayı Doç. Dr. Şinasi Kazancıoğlu, “Bu ülkenin, bu milletin aleyhine ne varsa onlara ‘hayır’ diyoruz” dedi.

Doğanşehir’in Söğüt, Kapıdere,Erkenek, Kurucuova,Sürgü, Polat ve Söğüt Mahallerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden MHP heyeti gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade ederken , 1 Kasım seçimlerinde Doğanşehir’den umutlu olduklarını dile getirdiler.

Büyükşehir statüsü ile birlikte sıkıntılarla karşı karşıya kaldıkları yönünde Doğanşehir’deki vatandaş ve esnaflardan şikayet alan MHP Adayı Kazancıoğlu, iktidara geldikleri gün Büyükşehir yasasıyla kapatılan belde belediyelerini yeniden açacaklarını söyledi.

Kazancıoğlu, AK Parti iktidarını eleştirerek şunları söyledi:

"Biz seçim beyannamemizde de bahsettik, iktidara geldiğimiz takdirde yada koalisyon ortağı olduğumuz taktirde belde belediyelerini geri kuracağız. Beldeler gidince sizin ilçe ile ulaşmanız çok zorlaştı. Hizmet almanız çok zorlaştı. Bu anlamda beldeleri geri kuracağız.

Tüm partilerin seçim beyannamelerine bakın sadece MHP'nin seçim beyannamesinde beldelerin geri kurulacağı vardır. Büyükşehir yasasınada ‘hayır’ diyen partiyiz. Bu ülkenin, bu milletin sizlerin aleyhine ne varsa onlara ‘hayır’ diyoruz. Büyükşehir yasası beldelere vurulmuş bir darbedir.

Çünkü çöpünüz aksıyor,hizmetiniz aksıyor, muhataplığınız yok. Onun için gerek il başkanımız gerekse ilçe başkanımız ve teşkilatımız burada, size bir Allahın selamı kadar yakın olacağız. Bu bahsettiğimiz bir meziyet değil, mecburiyetimizdir. Kapımızdan yarın kim girerse girsin. Kim olduğu, nereli olduğu, nasıl biri olduğu, kimin çocuğu olduğuna bakmadan hizmet edeceğiz. Allah şahit, çünkü bu bizim hukuken ve dinen görevimizdir. Bu konuda hiç kuşkunuz olmasın. "

Son zamanlarda artan terör olaylarıyla ülkenin bir kaosa sürüklendiğini ifade eden MHP Milletvekilli Adayı Hakan Kalkan ise hemşerilerinin desteğine 1 Kasım da büyük ihtiyaç duyduklarını belirtti. Kalkan, "Ülkenin şuan ki gündemini hepiniz çok yakında takip ediyorsunuz.

Daha önce ekonomik anlamda sıkıntımız çok büyük iken son dönemlerde terör hadiseleriyle ülkemiz maalesef bir kaos ortamına sürükleniyor. Tabi Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizlerin parti politikaları doğrultusunda hedeflerimiz var. En büyük hedefimiz bu terör hadisesini ülkenin gündeminden düşürmektir. Onun dışındada ülkeyi ekonomik anlamda kuvvetli bir hale getirmektir. Tabii burada sizin desteğiniz çok önemli” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 342
Bu Ay : 6426
Toplam : 6426

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom