Bizler Çizgilerimizi Bozmayacağız

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a Elif-Vav tablosu hediye etti.

Bizler Çizgilerimizi Bozmayacağız Malatya Haber

 Tablonun taşıdığı anlamın çok önemli olduğuna dikkat çeken Işık, “Bizler çizgilerimizi bozmayacağız. Tablonun ifade ettiği gibi doğruların arkasında elif gibi dik duracağız, vav gibi de mütevazı olmasını da bileceğiz” dedi.

Bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya'ya gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, sivil toplum kuruluşları, iş adamları ve kanaat önderlerinin katıldığı programda yaptığı konuşmasında, “Türkiye’nin müteşebbis illerinden biri olan Malatya’da bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum.

Malatya yetiştirdiği, kabuğuna sığmayan sanayicisiyle, iş adamıyla, müteşebbisiyle Türkiye’nin ihracatına çok büyük katkı veren bir şehirdir. Türkiye’de çok ciddi bir Malatyalı ihracatçı var. Malatya’mız girişimci üç ilimizden biri. Türkiye’nin dünyaya açılan markaları arasında Malatya’da yer alıyor” diye konuştu.

Bakan Fikri Işık, “Hızlı bir gelişim ve değişim süreci yaşayan Malatya AK Parti belediyeciliğiyle hak ettiği yere gelecektir. Özellikle Malatya’nın büyükşehir olmasından sonra hizmetler çok daha hızlı bir şekilde artmaya ve hızlanmaya başladı. Gerek Büyükşehir Belediyemiz, gerek Yeşilyurt Belediyemiz gerekse de Battalgazi Belediyemiz yaptığı hizmetlerle sürekli göz önünde olmayı başarıyor. Tüm Türkiye ye örnek olacak projeler bir bir hayata geçiriliyor ve buda bizlerini göğsünü kabartıyor” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 479
Bu Ay : 2008
Toplam : 2008

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom