Ümidimiz Gençler Umudumuz Yarınlar Projesi

Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında yürütülen Ümidimiz Gençler Umudumuz Yarınlar Projesi devam ediyor.

Ümidimiz Gençler Umudumuz Yarınlar Projesi Malatya Kültür-Sanat

Ümidimiz Gençler Umudumuz Yarınlar Projesi ile hedef kitle içerisinde yer alan çocuk ve gençlerin toplumsallaşma sürecine katkıda bulunmak, çocukları eğitime motive ederek eğitimlerine devam etmelerini sağlamak ve geleceğe dair müspet hedefler belirlemelerini temin etmek amaçlanıyor. Bu çerçevede, Risk Altındakilere Yönelik Özel Uygulama Programlarının Belirlenmesi faaliyetleri kapsamında ebru kursu açıldı.

KURS 2 AY SÜRECEK

Ebru kursu, 15 öğrencinin katılımıyla Fatma Aliye İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde başladı. Kursa katılan kursiyerlere okul kıyafeti ve kırtasiye yardımı da yapıldı. 2 ay sürecek olan kurs süresince kursiyerlerle çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek, ayrıca kursun tamamlanmasının ardından Malatyapark AVM'de ebru sergisi açılması planlanıyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 501
Bu Ay : 3945
Toplam : 3945

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom