Kemal Kılıçdaroğlu Malatya'ya Geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Ekim Cumartesi günü Malatya’ya gelerek bazı ziyaretlerde bulunacak.

Kemal Kılıçdaroğlu Malatya'ya Geliyor Malatya Siyaset

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, düzenlediği basın toplantısı ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Malatya programı hakkında bilgi verdi. Kılıçdaroğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında Cumartesi günü Malatya’da olacağını ifade eden Kiraz, “Daha önce Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı gibi miting yapmayacağız. Bir gezi gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin tüm illerinde mitinglerimizi iptal etmiştik. Dolayısıyla Malatya’da da bir miting değil gezi çerçevesinde gelecek genel başkanımız” şeklinde konuştu.

24 Ekim Cumartesi günü saat 09.00’da havaalanında karşılanacak Kılıçdaroğlu’nun ilk olarak Akçadağ ilçesine geçeceğini belirten Kiraz, saat 11.00’de ise Doğanşehir ilçesinde bir program gerçekleştireceklerini söyledi. Saat 12.30’da Hekimhan ilçesine geçeceklerini belirten Kiraz, saat 14.00 itibariyle de Malatya merkezde şehir turu yapacaklarını kaydetti.

Son olarak saat 15.00’te Emeksiz Meydanı’nda Kılıçdaroğlu’nun halka hitap edeceğini ifade eden Kiraz, “Biz bu programlar çerçevesinde Akçadağ, Doğanşehir, Hekimhan ve merkezdeki vatandaşlarımızı Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu ile buluşmaya davet ediyoruz. Partimizin programını da bizzat duymalarını arzuluyoruz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 417
Bu Ay : 8476
Toplam : 8476

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom