Asfalt Çalışmaları Tam Hız Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi, 2015 yılı içerisinde bu güne kadar 200 kilometrenin üzerinde asfalt serimi gerçekleştirdi.

Asfalt Çalışmaları Tam Hız Devam Ediyor Malatya İlçe

Asfalt çalışmaları kapsamında son olarak Orduzu Şanlıkaya Mahallesi Bahçelievler mevkiinde 2,5 kilometrelik yolun asfaltı serildi. Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarına Orduzu Şanlıkaya Mahallesi Bahçelievler mevkiinde devam etti. 2,5 kilometrelik asfalt çalışması ile Bahçelievler mevkiinde oturan vatandaşlar kışın çamurdan yazın ise tozdan kurtulmuş oldu. Orduzu Mahalle Muhtarı Zeki Bakan, 20-30 yıldır iş makinesi girmeyen yerlere Battalgazi Belediyesi’nin araçlarının girdiğini belirtti. Bakan, “Başkanımız Selahattin Gürkan’a çok teşekkür ediyoruz.

Hizmetleri Orduzu’dan esirgemiyor. Şanlıkaya’ya karo taşı döşedi. Bahçelievler yolunu yapıyoruz. 20-30 yıldır bu mahalleye ne asfalt yapıldı, ne iş makinesi girdi. Ama şimdi batıdaki çalışmalar ne ise aynısını bu bölgelerde görmeye devam ediyor. Batıdaki gibi yollar yapılıyor. Orduzu’muzun en ücra köşelerine kadar hizmet gelmeye başladı. İhtiyaçlarımız tek tek karşılanıyor. Doğalgazımızın yüzde 90’ı bitmek üzere. Belediyemiz büyük gayret ve özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. İşte gördüğünüz bu yol 20 sene sonra asfalta kavuştu. Gayret ve çalışmalarından dolayı Başkanımıza ve çalışanlara çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinlerinden Bayram Bulgurlu ise, yapılan hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “1969’dan beri burada yaşıyorum. Bu zaman kadar asfaltlanmayan Bahçelievler mahallemiz daha yeni asfaltla tanıştı. Muhtarımızın da gayretleriyle Başkanımız bu bölgeye yaklaşık 3,5 kilometre yolumuzu asfaltladı. Günlerdir yapılan çalışmalar bu gün bitecek. Başkanımızdan Allah razı olsun. Bu çalışmalar çok iyi oldu. Kışın çamurdan, yazın tozdan kurtulmuş olduk. Milletimizin duası başkanımızla” ifadelerini kullandı. İbrahim Sadık isimli mahalle sakini de, “Belediyemizin yol çalışmalarından dolayı çok memnunuz. Selahattin başkanımız gelmeden önce bu yollara araç giremiyordu. Bu yıl Orduzu mahallemizde yapılan çalışmalarla en az 20 kilometrelik asfaltlama çalışmaları yapıldı. Başkanımıza teşekkür ederiz. Hizmetlerin devamını diliyoruz. Başkanımızdan biz memnunuz. Allah’da ondan razı olsun” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 24
Bugün : 54
Bu Ay : 5248
Toplam : 5248

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom