Yaşar, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım'da yapılacak olan seçimin Türkiye'nin geleceği açısından önemini hatırlatarak, milletin geleceği için sandığa gideceğini ifade etti.

Yaşar, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Haber

Yaşar, genel seçim çalışmaları kapsamında, hal esnafını, MOTAŞ çalışanlarını, Malatya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğünü ve Halep Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Milletvekili Yaşar, Türkiye'nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini hatırlatarak, "7 Haziran'da ortaya çıkan tablodan AK Parti olarak kendi üzerimize düşen payları, dersleri çıkardığımıza inanıyorum. Bu bilinçle 1 Kasım'a gidiyoruz. İnşallah milletimizin desteğiyle yeniden tek başına iktidara geleceğiz" diye konuştu.

AK Parti'nin milletin partisi olduğunu belirten Yaşar, "AK Parti sadece bir parti değil. AK Parti, sizin bizim partimiz. Dolayısıyla senin benim istediğimiz bir hükümet olsun istiyoruz yavaş yavaş. Bizim çocuklarımız olsun bizim irademiz olsun bizim sözümüz olsun mesele budur" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 689
Bu Ay : 6773
Toplam : 6773

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom