MHP Hekimhan Seçim Bürosu Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hekimhan İlçesinde seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi.

MHP Hekimhan Seçim Bürosu Açıldı Malatya İlçe

1 Kasım seçimleri öncesinde, Hekimhan İlçesi MHP'nin seçim bürosu açılış töreninde seçimin coşkusunu ilk kez hissetti. İlçe Meydanında gerçekleşen seçim bürosu açılışına partililer ve Hekimhanlılar büyük ilgi gösterirken, ilk sözü alan Malatya eski Milletvekillerinden Süleyman Sarıbaş, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye açısından büyük önem taşıdığını söyledi.

Şinasi Kazancıoğlu'na destek vermek için seçim çalışmalarına katıldığını da belirten Sarıbaş, " Bugün burada Şinasi kardeşimizin bir kasımda yapılacak seçimde ona destek vermek için toplanmış durumdayız. Bu seçim cumhuriyet kurulduğundan beri bugüne kadar yapılmış tüm seçimlerden çok önemli. Cumhuriyetimizi kurduğumuz gün içinde bulunduğumuz ahval ve şartlar maalesef bugünde önümüze gelmiş durumda. Ülke bölünmeyle karşı karşıya, ülke bu emperyalist güçlerin bu ülkeyi talan etmesiyle karşı karşıya. Ülke sevrin hortlamasıyla karşı karşıya. Bir oy diye geçmeyin. Benim bir oyun çok önemi yok demeden verdiğimiz bir oy vereceğimiz bir oyun çok önemi var. Ya bu ülkenin elimizden gitmesine nedende olabilir. Yada bu ülkenin şer odaklarından temizlenmesine vesile olabilir" dedi.

“PARTİ GÖZETMEKSİZİN DESTEK”

MHP eski milletvekilli Süleyman Sarı'nın ardından konuşan, Hekimhan eski Belediye Başkanı Ali Akyüz ise parti gözetmeksizin herkesin Şinasi Kazancıoğlu'nu desteklemesini isteyerek " Değerli Hekimhanlı hemşerilerim , bugün bir milat için toplanmış bulunmaktayız. Şinasi Kazancıoğlu kardeşimizin seçilmesi için tüm Hekimhanlılar olarak parti gözetmeksizin hep beraber el ele kola kola çalışarak, Şinasi Kazancıoğlu'nu meclise göndermeyi başaracağız" diye konuştu.


"HİZMETKARINIZ OLACAĞIM"

Partililerin yoğun ilgisi altında konuşmasına başlayan Kazancıoğlu, ise seçilmesi halinde oy verdi vermedi ayrımı yapmadan herkesin hakkını ve hukukunu koruyacağını söyledi.

Kendisinin Hekimhan'da doğup büyüdüğünü ve Hekimhan’a, Malatya'ya hizmet etmeyi arzuladığını kaydeden Kazancıoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Hekimhan insanı farkında lığı yüksek olan insan demek, Hekimhan insanı analiz yapan insandır. Bu durumu değerlendirecektir. Ben Hekimhanlıyım. Okuduğum okul şurada. Aile mezarlığı yan tarafta ben buranın bir evladayım. Allah hepimize hayırlı bir ölüm ve hayırlı bir yaşam nasip etsin. Nerede yaşarsak yaşayalım ama Allah nasip ederse cenazemiz buraya gelecek. Cenazemizin geleceği bir mekana ve bölgeye, Allah bize sağlık nasip etsin ki hizmet edelim. Yarın inşallah seçildiğimizde. Aile büyüklerimizin ve ağabeylerimizin dediği gibi. Kapımızdan içeri girene neci, nereli olduğunu sormadan. İhtiyacı olduğu sürece hukuki ve ahlaki olarak daima yanında olacağıma söz veriyorum. Bütün hemşerilerime söylüyorum. Akçadağlı, Doğanşehirli, Doğanyollu nereli olursa olsun şunu bilsinler ben onların sadece bit temsilcisi olarak kalmayacağım ben onların Ankara’daki hizmetkarı olacağım. Gönülleri rahat olsun. Ben Hekimhanlı hemşerilerimi baştan sona kadar temsil edeceğim. Allah neyi nasip eder bilmiyoruz. Ama sizin vekaletiniz alırsam o vekaleti ömür boyunca başımın üstünde taşıyacağıma söz veriyorum. Arkadaşlar Hekimhan gerçekten önemli bir yer. Hekimhan'ın yer altıda zengin yer üstü de zengin. Yer altı zenginliği madenler yerüstü zenginliği insanları. İnşallah bir kasımdan sonra bu zenginliği değerlendirecek güzel ortamlar olacak bunu ,n içinde bu naçizane kardeşiniz elinden geleni yapacaktır. "
Konuşmaların ardından dualar eşliğinde seçim bürosu açıldı. Daha sonra törene katılan konuklara yemek ikramında bulunuldu.

Seçim bürosunun açılışının ardından MHP heyeti Hekimhan ilçe merkezinde esnafı dolaşarak sorunlarını dinledi ve 1 Kasım seçimlerinde verilecek oyun ülke açısından ne kadar önemli olduğunu anlattılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 282
Bu Ay : 1017
Toplam : 1017

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom