Polat'tan Öndeş'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Demiryol-İş Sendikası'nı ziyaret etti.

Polat'tan Öndeş'e Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Demiryolu-İş Sendikası Başkanlığı'na yeniden seçilen Nurettin Öndeş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Demirspor Tesisleri'nde de incelemelerde bulunan Polat eksiklerin giderilmesi içinde çalışma başlatacaklarını ifade etti.

DEMİRYOLUNUN GELİŞİMİ ÜLKEMİZİN GELİŞİMİDİR

Ziyaret esnasında açıklama yapan Polat, kongrede tekrar başkanlığa seçilen Nurettin Öndeş’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak “Demiryolu Türkiye’nin kalkınmasına denk bir süreçtir. Bugün Avrupa’nın her tarafında hızlı tren hatlarının döşendiğini ve insanların bir yerden bir yere uçak seyahati gibi demiryolu seyahati yaptığını görüyoruz. Demiryolunun gelişimi ülkemizin gelişimi demektir. Bundan sonrada ülkemizin yüksek hızlı tren ile ilgili çalışmaları hiç durmadan devam edecektir. Bu hepimiz için bir kazançtır. Ben, demiryolunda çalışan bütün kardeşlerime, ağabeylerime çalışmalarında başarılar diliyorum. Nurettin başkanıma da yeni dönemindeki çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim başarılarınızı daim eylesin, yeni dönemizin hepiniz için hayırlı olsun” dedi.

HACI UĞUR POLAT AİLEMİZDEN BİRİ

Hacı Uğur Polat’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Öndeş ise “Başkanımızı siyaseten değerlendirmiyoruz. Değerlendirmeme sebebimizde eski Boztepe şimdiki Yeşiltepe’de yetişen bir dostumuz olduğu için onu aileden biri olarak görüyoruz. Böyle aileden birini Yeşilyurt Belediye Başkanı olması bizi son derece mutlu etmiştir. Gerek hizmet mücadelemizde, gerek demiryolu sorunlarımızda bizi yalnız bırakmamıştır. Ayrıca Demirsporla ilgili sorunlarımız vardı, onuda yerinde tetkik etmek amacı ile sendikamızı ziyarette bulundukları içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Çalışmalarında rabbim yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.
Ziyaretten sonra Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve Demiryolu-İş Sendikası Başkanı Nurettin Öndeş, Demirspor tesislerinde incelemelerde bulundular

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 405
Bu Ay : 7551
Toplam : 7551

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom