Başkan Polat'a Anlamlı Hediye

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Polat, Aydın’a Çat Barajı'nın helikopterle çekilmiş resmini hediye etti.

Başkan Polat'a Anlamlı Hediye Malatya Haber

Ziyarete AK Parti Grup Başkan Vekili Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Muhammed Emin Yalçınkaya, Yeşilyurt belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yeşilyurt Belediyesi olarak yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Polat, “Yeşilyurt Belediyemiz birlik ve beraberliğin adresidir. Yeşilyurt’umuz, Adıyaman Çelikhan ilçemize sınır komşumuz. Bugün bizleri ziyaretleriyle onurlandıran misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Helikopter ile Yeşilyurt sınırları içerisinde detaylı çekimler gerçekleştirdik. Çat barajımızın helikopter ile çekilmiş o muhteşem görüntülerinden bir kareyi günün anısına hediye edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkan Vekili Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ise, “Malatya bugüne kadar duasıyla desteğiyle hep bizlerle beraber oldu. Güzel hizmetler ve eserler var. Biz bu hizmetlerin devamını istiyoruz. Bu projelerin devamını istiyoruz. Ve buna bağlı olarak Malatya'da Türkiye’de huzurun istikrarın devamını istiyoruz. İşte bütün bunları sağlayacak olanda, AK Parti kadrolardır. Bugün Malatya’da çeşitli ziyaretlerimiz oldu. Şimdide Yeşilyurt Belediye Başkanımızı ziyaret ediyoruz. Sayın Başkanımıza bu kadar kısa sürede gerçekleştirmiş olduğu çalışma ve projeler için teşekkürlerimizi sunuyor, başarılanın devamını diliyoruz” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 621
Bu Ay : 4065
Toplam : 4065

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom