Kazancıoğlu Esnafı Ziyaret Etti

MHP Malatya Milletvekilli Adayı Şinasi Kazancıoğlu,Mill i Egemenlik Caddesi’ndeki esnafları gezerek seçim çalışmalarını sürdürdü.

Kazancıoğlu Esnafı Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Malatya özelinde yaptığı değerlendirmelerde, şehrin iyi yönetilemediğine dikkat çeken Kazançıoğlu, "Malatya kandırılmışlıkla ve yoksullukla kuşatılmış. Ama Malatya'yı bir çevre yoluyla kuşatamadık” dedi.
Seçim çalışmalarında esnaf gezilerine ve vatandaş sohbetlerine ağırlık veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayları, yapılan istişarelerde Malatyalıların iktidara verdikleri oy desteğinin karşılığı olan hizmetleri alamadıkları yönünde şikayetler aldıklarını vurgu yaptılar.

MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu, Malatyalının hizmetlerle ilgili buruk ve mahcup olduğunu ifade ederek, "Esnafımızı gezmek için yollara düştük. Her çaldığımız kapıda bir buruk selam, bir buruk gönül bulduk. Malatya yolsuzlukla, kandırılmışlıkla ve yoksullukla kuşatılmış. Ama Malatya'yı bir çevre yoluyla kuşatamadık. Üzülerek öğrendik ki çevre yolu ihalesi iptal edilmiş. İnanın Malatyalı başka bir şehre gittiği vakit mahcup oluyor. Şehirleşme noktasında, çevre yolunun olmaması durumundan dolayı.

Böyle bir Malatya'yı hak etmiyoruz. Böyle bir Malatya'yı şu an siyasi ve idari anlamda yönetenlerde hak etmiyor. 1 Kasım’da inşallah çevre yolunu yapamayan, hızlı trende yalan söyleyen, görme engeli vatandaşlarımızın geleceğini karartan, sandık başında memuremizi tokatlayan, pazarda köylüden 10-20 liralık eşya alıp oyunu isteyen, gençlerimizi kahve köşelerine mahkum eden, böyle milletvekilleri olan bir Malatya istemiyoruz. Esnafımız siftah yapmadan kapatıyor. Malatya inşallah bu dayatmaya karşı çıkacaktır” şeklinde konuştu.

“KÖTÜ KOKULARA MAHKUM EDİLEN ŞAHNAHAN”

Şahnahan’daki seçim çalışmalarını da değerlendiren Kazancıoğlu, Şahnahanlıların kötü kokulu bir ortamda yaşamaya mahkum edildiğini belirterek, “Şahnahan’a gittim, kokudan oturulamıyor. Sen Şahnahan’daki kokuyu bitirememişsin. Türkiye’de ki kötü kokuları nasıl gidereceksin? Yazıklar olsun. Ama yine de Malatyalı hemşehrilerime diyorum ki, gönüllerini ferah tutsunlar, umutlarını kırmasınlar çünkü biz geliyoruz. Biz inşallah derman olacağız. Onlarla beraber olacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 198
Bu Ay : 7321
Toplam : 12070

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom