Sorunlar Yerinde İncelendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Abuzer Kocaman, 2015 yılı Yazıhan merkez ve merkeze bağlı mahallerde yapılacak olan çalışmaları yerinde inceleyerek, tek tek not aldı.

Sorunlar Yerinde İncelendi Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar, Yazıhan'a bağlı merkez ve mahallerde incelemeler yaptı. Zeki Sarılar’a teşekkür eden Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, “İlçemize bağlı bütün mahallelerin yolları, mahallelerde bulunan eksiklikler tespit edilerek, sorunları çözülecek. İlçemizde en büyük sorun, yol ağında olmayan mahalle yollarımızdır. Sayın Genel Sekreterimize bu sıkıntıyı ilettik. İnşallah bu belirttiğimiz yollar ağa alınırsa, asfaltlanıp halkımızın hizmetine sunacağız" şeklinde konuştu.

Sarılar ise, “Bugün Yazıhan ilçemize geldik. 2015-2016 yılı yatırım programını görüşüyoruz. Ön hazırlık çalışması yapalım dedik. Hava şartları elverdiği sürece bu incelemelerimize devam edeceğiz. Bu yıl ve önümüzdeki yılla ilgili yapacağımız yol çalışmaları ve yol ağımızla ilgili yapmayı düşündüğümüz mahalle yollarını beraber inceledik, müzakere ettik ve bir mutabakata vardık. Bir kısmını bu yıl, bir kısmını da önümüzdeki yıl inşallah neticelendireceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 416
Bu Ay : 2900
Toplam : 2900

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom