Doğaya Sevgini Kat Projesi

Malatya’nın Orduzu Mahallesi ve Yazıhan ilçesinde “Doğaya Sevgini Kat” sosyal proje kapsamında kısa film çekilecek. Çekilen filmlerde, hayvanları koruma ve hayvan sevgisi hakkında insanlara sosyal mesajlar verilecek.

Doğaya Sevgini Kat Projesi Malatya Kültür-Sanat

Yaklaşık 4 aydır altyapısı süren Doğaya Sevgini Kat Projesi ile kısa filmler çekilerek hayvanların doğadaki ve insan ilişkilerindeki önemine vurgu yapılarak, sosyal mesajlar verilecek. Projenin Konsept Danışmanlığını Veteriner Hekim Mehmet Erkan Doğan, yönetmenliğini ise tiyatro sanatçısı Ömer Konakçı yapacak. Proje ile ilgili bilgi veren Doğan, ileri toplumlarda hayvan sağlığı ve refahına her zaman önem verildiğini ifade etti. Doğan, “Bu sosyal sorumluluk projesi üzerinde yaklaşık 4 aydır çalışıyoruz.

Yönetmen arkadaşımız Ömer Konakçı başta olmak üzere teknik ekip ile Orduzu’da, Yazıhan ilçemizde ve Malatya’da belirlediğimiz birkaç yerde inceleme yaptık. Hayvan sevgisi olmadan insan sevgisi olmaz. Bu bağlamda doğaya sevgimizi katarak, yaşamın değerini anlamayı, kardeşliği ve bütünlüğü insanlara anlatmaya çalışacağız. Çalışma sürecinde hayvan severlerden büyük destek aldık, fikir paylaşımında birçok yönetici projeyi beğendi. Umuyoruz ki güzel sonuçlar alırız, devamını da getiririz. Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Öte yandan, projede insanların birbirine ve hayvanlara karşı hoşgörüsü işlenecek. Ayrıca çekimlerde oyuncu kullanılmayacağı öğrenilirken, hayvan severlerin, vatandaşların ve aktivistlerin fikirlerine de kapının her zaman açık olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 55
Bu Ay : 2599
Toplam : 2599

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom