İlçelerdeki Çalışmalar Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya merkez ile ilçe ve kırsal mahallelerde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

İlçelerdeki Çalışmalar Devam Ediyor Malatya İlçe

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından, Doğanyol ilçesi Gökçe Mahallesi’nde bulunan eski mezbahane ile eski kaymakamlık binaları, taşımalı eğitim gören öğrenciler için yemekhanesi yapılabilmesi amacıyla baştan sona yenilendi. Büyükşehir Belediyesi tarafından önce Doğanyol ilçesi Gökçe Mahallesi’nde bulunan ve kullanılmaz durumdaki mezbahane gerekli tamir, bakım ve onarım işleri yapılarak fiilen kullanılır hale getirildi.

Büyükşehir Belediyesi ile Doğanyol Kaymakamlığı arasında yapılan protokol gereğince eski kaymakamlık binası, öğrenci yemekhanesi ve bayanların faydalanacağı çok amaçlı salon ve öğrenci yemekhanesi olarak yeniden düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi özellikle taşımalı eğitimden faydalanan öğrencilerin kullanması amacıyla, 10 adet masa, 40 adet sandalye de alırken, yemek dağıtımının daha temiz ve hijyenik yapılmasını temin etmek amacıyla yemek dağıtım tezgahını da granit ile kapladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 487
Bu Ay : 3031
Toplam : 3031

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom