Yeni Doğan Bebeklere Hediye Veriliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, yeni doğan çocuklara yönelik başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yeni Doğan Bebeklere Hediye Veriliyor Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Malatya Devlet Hastanesi Beydağı Kadın Doğum Hastanesi’nde doğum yapan anneleri ziyaret ederek, hediye paketi dağıttı. Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu’nun ziyaretine, Malatya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erhan Berk ile Kadın Doğum Hastanesi’nden sorumlu Başhekim Yardımcısı Dr. Şemsettin Çitil de eşlik etti.

Beydağı Kadın Doğum Hastanesi Yeni Doğan Ünitesi’ni de gezen Mumcu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın selamlarını ilettiklerini de belirtti. Mumcu, “2015 Mart ayında başlatmış olduğumuz kampanya kapsamında haftada bir gün hastanemizi ziyaret ederek, proje kapsamında yeni doğan bebeklerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladık. Yeni doğan çocuklarımıza bir hoş geldin hediyesi veriyoruz. Çocuklarımızın anne ve babaları ile birlikte hayırlı ve uzun ömürler geçirmelerini temenni ediyorum” diye konuştu.

“AİLELER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Başhekim Berk, ziyaretlerinden dolayı Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu’ya teşekkür etti. Berk, “Özellikle doğum oranının azaldığı bir dönemde böyle bir sosyal sorumluluk projesi ile ailelerimize bu şekilde destek vermeleri çok önemli. Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Başhekim Yardımcısı Şemsettin Çitil ise Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a ailelere desteği nedeniyle teşekkür etti.
Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında dağıtılan hediye paketleri içerisinde, başkanın mesajı ile yeni doğan çocuklar için gerekli olan ihtiyaç malzemeleri bulunuyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 645
Bu Ay : 5535
Toplam : 5535

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom