Reşat Erdoğan, Üzüntüsünü Dile Getirdi

İşadamı Reşat Erdoğan isminin siyasi bir konuya dahil edilmesine üzüldüğünü belirterek bir açıklama yaptı .

Reşat Erdoğan, Üzüntüsünü Dile Getirdi Malatya Haber

İşadamı Reşat Erdoğan, MHP Pütürge İlçe Başkanı Ahmet Aslan'ın istifasını açıkladığı basın toplantısında "Reşat Erdoğan'ın MHP'den aday olması durumunda Malatya'dan milletvekili çıkartılabilir" söylemine tepki gösterdi. Yazılı bir açıklama yapan işadamı Reşat Erdoğan isminin siyasi bir konuya dahil edilmesine üzüldüğünü belirti. Erdoğan açıklamasında 'Değerli hemşerilerim 14 Ekim Çarşamba günü istifa ettiğini açıklayan, MHP Pütürge ilçe başkanı, açıklamasında ismimi zikrederek dahilim olmayan siyasi bir konunun içine çekmiştir. Kaldı ki bu şahıs bir hafta önce MHP Genel merkezi tarafından görevden alınmıştır. Bu açıklamanın ve olmayan istifanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Fesih olmuş bir ilçe başkanı nasıl istifa eder? Bunu da kamuoyunun takdirine sunuyorum" ifadelerini kullandı .

Malatya'nın kirli siyaset simsarlarının ismi üzerinden yaptığı birçok ayak oyunlarına şahit olduğunu anımsatan Erdoğan, "Yeni oluşan bu durum karşısında, kirli siyaset simsarlarının olmayan bir istifayı gündeme getirerek, bu fesih olmuş ilçe başkanını habercilerin önüne çıkararak, bu açıklamaya benim adımı monte ederek, yine aynı kirli oyunlarını devreye sokmuşlardır. Bu açıklamanın devletin haber ajansı tarafından servis edilmesi ayrı bir merak konusudur. O simsarlara buradan diyorum ki ne yaparsanız yapın sizin planlarınız varsa Rabbimin de planı vardır" dedi.
Erdoğan açıkmasıında şa ifadeleri kullandı:

"Dahilim ve bilgim olmayan konularda, adımın kullanılarak kirli siyasi emellerine alet etmeye çalışanlara, türlü komplolar içinde olanlara, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada tavrımı daha da setreleşerek göstereceğim. Benim söylemediğim, benim içinde olmadığım, hiçbir meselede gıyabımda konuşulmasını hoş karşılamayacağım. Bundan sonra adımı kullanmak isteyenlerin bu tavrımı anlamalarını ısrarla bekleyeceğim. Saygılarımla."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 229
Bu Ay : 229
Toplam : 229

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom