Malatya Kent Konseyi'nde Görev Değişimi

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteliği görevini yürüten Av. Ali Yıldırım’ın istifası ile boşalan genel sekreterlik görevine Eğitimci Abdullah Pektaş seçildi.

Malatya Kent Konseyi'nde Görev Değişimi Malatya Haber

Dede Korkut Restaurantta Malatya Kent Konseyi Başkanı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın başkanlığında toplanan yürütme kurulu toplantısında Kent Konseyi Genel Sekreteri Eğitimci Abdullah Pektaş olarak görevlendirildi.

Kent Konseyi Başkanı ve Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 6 yıldır Kent Konseyi Genel Sekreterliği görevi yürüten Av. Ali Yıldırım’ın yapmış olduğu çalışmaların kent içinde ve ülke genelinde ses getiren çalışmalar olduğunu, Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteliğinin binlerce gönüllü üyesi ile kentin sosyal ve kültürel yapısına çok büyük katkılar sunduğunu ifade etti. Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak Kent Konseyini her daim destekleyeceklerini vurgulayan  Çakır, yapmış olduğu çalışmalardan ötürü Av. Ali Yıldırım’ı tebrik ederek, görevi devralan yeni Genel Sekreter Abdullah Pektaş’a başarılar diledi.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Av. Ali Yıldırım’dan devraldığı bayrağı aynı azim ve inançla taşımaya devam edeceğini kaydederek, “Tek paydada birleştiğimiz Malatya için ortak akıl doğrultusunda devam edecek çalışmalarımıza tüm hemşerilerimizin katkısını bekliyoruz”dedi.

Toplantı sonunda yürütme kurulu üyeleri yeni Genel Sekreter Abdullah Pektaş’ı tebrik ettiler.

Abdullah Pektaş Kimdir?

1974 Malatya Akçadağ doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Malatya’da yaptı. Gazi Üniversitesi’nden mezun oldu. Değişik STK’larda sosyal ve kültürel içerikli projelerde aktif rol aldı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 735
Bu Ay : 5101
Toplam : 5101

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom