Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, belediyenin araç filosuna yeni eklenen araçlarla asfalt öncesi altyapı dolgu malzemesini serme işlemini gerçekleştirdi.

Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor Malatya İlçe

Greyderin direksiyonuna geçen Başkan Polat, Bostanbaşı Mahallesi Turgut Özal Engeliler okul yolunun asfalt öncesi altyapı çalışma startını verdi.

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün asfalt öncesi yol çalışmalarını bizzat yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 600 metre asfalt yol yapılacağını belirtti ve çalışmalar hakkında bilgi alarak, değerlendirmede bulundu. Belediyenin gücünün, araç parkı gücüne eşit olduğunu ifade eden Polat, “Yeşilyurt hepimiz için dedik.

Yeşilyurt’a inandık ve bu inançla gece demeden, gündüz demeden, yorulma nedir bilmeden çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Yeşilyurt bizim büyüyen sevdamız. Bu sevdamızda hep büyüyecek. Başladığımız ilk günden beri araç parkımızın gücünün belediyemizin gücü olduğunu ifade ettik. Özellikle büyük iş makineleriyle araç parkımızı sürekli güçlendirdik. Son olarak üç adet kamyon ve bir adet greyderimizi araç parkımıza kattık. Bugün araç parkımıza kattığımız iş makinelerimizin ilk çalışma yeri olan yakınca bağlantı yolu stabilize çalışmaları için geldik. Bizim Yeşilyurt’a olan sevdamız bitmek tükenmek bilmeyen büyüyen bir sevda ve büyüyerek de devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 694
Bu Ay : 4251
Toplam : 4251

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom