45 Park Çalışması Gerçekleştirildi

Yeşilyurt Belediyesi, 30 Mart 2014 yılında yapılan yerel seçimlerden bugüne kadar, toplam da 45 park çalışması gerçekleştirdi.

45 Park Çalışması Gerçekleştirildi Malatya İlçe

30 Günde 30 Park Projesi ile belediyecilik anlayışında farklılık oluşturan Yeşilyurt Belediyesi, bir ay içerisinde 6 parkı daha hizmete sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 6 parktan biri olan Çukurdere Mahallesi’nde ki Gül Parkta incelemeler yaptı. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcısı Mehmet Güner’le birlikte, yaklaşık 4 dönüm alanda yapılan ve tamamlanmak üzere olan parkta inceleme yaptı. Polat, “Özellikle bizim kadim mahallelerimiz içerisinde siteler arasında kalmış 6 tane park alanı tespit ettik. Tespit edilen bu parklarımız ile ilgili çalışmalarımızı inşallah bir ay içerisinde bitirip, mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız. Hizmete açıldıktan sonra mahalle sakinlerinin nefes alabileceği, çocukların güvenle oynayabileceği bir alan haline gelecek. Bugün Çukurdere Mahallemizde bulunan Gül Parkı’mızda incelemeler yaptık. Çalışmalarımız tamamlandı, bu hafta içerisinde mahalle sakinlerimizin hizmetine sunucağız” dedi..
Şu ana kadar 45 parkı Yeşilyurtluların hizmetine sunan Yeşilyurt Belediyesi, 30 Günde 30 Park Projesi ile park çalışmalarına başlamıştı. Uygun alanların tespiti ve ihtiyaç olan bölgelerde park yapımı için çalışmalar ise devam ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 778
Bu Ay : 5144
Toplam : 5144

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom