Erkoç'tan Tazize Mesajı

Ankara’da meydana gelen bombalı saldırıya ilişkin bir mesaj yayımlayan Malatya TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, terörün barışı, kardeşliği ve huzuru hedef aldığını belirterek, masumların canına kasteden terörün her türlüsünü kınadıklarını ifade etti.

Erkoç'tan Tazize Mesajı Malatya Haber

Erkoç mesajında, saldırıyı insanlık dışı bulduğunu söyleyerek, hedefin ise barış, kardeşlik ve huzur olduğunu ifade etti. Erkoç, "Çok sayıda vatandaşımızın ölümüne ve yaralanmasına yol açan insanlık dışı saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Bu terör saldırısının hedefi, Türkiye'nin birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez.

Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Ülkemizin birlik, beraberlik, kardeşliğine ve huzuruna kasteden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Bu zor günleri birbirimize daha da kenetlenerek aşacağız. Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz" İfadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 506
Bu Ay : 1241
Toplam : 1241

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom