Muhtarlardan İtfaiye Personeline Ziyaret

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığını ziyaret ederek itfaiye personeline tatlı ikramında bulundular.

Muhtarlardan İtfaiye Personeline Ziyaret Malatya Haber

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve bazı yönetim kurulu üyeleri; geçtiğimiz hafta kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle,  Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığını ziyaret ederek itfaiye personeline tatlı ikramında bulundular.

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında, Büyükşehir Belediyesi'nin hemen her alanda büyük hizmetler verdiğini belirten Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkan Mustafa Eren, "İtfaiyemizin bu güne kadarki yaptıkları hizmetlerden memnuniyet duyuyoruz. Gerçekten çok zor ve kutsal bir görev yapıyorlar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'ın şahsında bütün fedakar itfaiyecilerimizi tebrik ediyorum" dedi.

Eren, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı tarafından sadece yangınlara müdahale konusunda değil, ayrıca yangın öncesi, yangın sırasında ve yangın sonrasında yapılması gerekenler konusunda da muhtarlara yönelik çok güzel eğitimler düzenlediklerini de belirterek bunun için de ayriyeten teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Hanifi Acar ise Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, yangınlarla ilgili eğitim programları noktasında muhtarların yanısıra bütün vatandaşlara ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 764
Bu Ay : 6744
Toplam : 6744

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom