Gürkan Çalışmaları Yerinde İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyük Mustafa Paşa Mahallesi’nde yapılan kaldırım, yol ve kilit taş çalışmalarını yerinde inceledi.

Gürkan Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

Başkan Gürkan, yıllardır girilmeyen mahallelere Battalgazi Belediyesinin kaliteli ve yüksek standartta hizmet yaptığını söyledi.

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Büyük Mustafa Paşa Mahallesi’nde sürdürülen kilit taş kaldırım ve yol yapım çalışmalarında sona gelindi. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Karakuş, Fen İşleri Müdürü Fuat Gözeneli ve Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ile birlikte çalışmaların yapıldığı alanda incelemelerde bulundu. Burada konuşan Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren, Battalgazi Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eren “Yaklaşık 1 aydır yapılan çalışmalardan dolayı Sayın Başkan ve ekibine teşekkür ediyorum. 6 dönemdir bu mahallenin muhtarlığını yapıyorum. Şimdiye kadar böyle bir hizmet gelmemişti. Bu hizmetlerin devamını da istiyoruz” diye konuştu.

“GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPILIYOR”

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da, yapılan hizmetleri gezmekle bitiremediğini belirtti. Gürkan, “Muhtarımızın ifade ettiği gibi yıllardan beri girilmeyen mahallelere belediyemiz teknik ekipleri, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri girdi. Hakikaten sokakları ben arabayla gezerek bitiremedim. Battalgazi Belediyesi kıyas kabul edilemeyecek şekilde yüksek hızla gerçekten Malatya’mızın, Battalgazi’mizin daha güzel yarınlarımıza ulaşması noktasında büyük gayret gösteriyor.

Bu çerçevede gerekli çalışmaları yapan fen işleri ekiplerimizi kutluyorum. Ayrıca muhtarımıza da teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız mahalle ve sokaklarımızda yaptığımız çalışmalarımızda, işgallerinin önüne geçilmesi ve araba parklarının bir an önce kaldırılması ve çalışan ekiplerimizin işinin kolaylaştırılması noktasında göstermiş oldukları faaliyetlerden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Önemli olan hizmetlerin mahalleli ve muhtarlarımızla birlikte götürülebilmesiydi.

İşte bugün Malatya’nın Büyük Mustafa Paşa Mahallesi ve diğer mahallerine bakın her taraf bordürlerle, kaldırımlarla pırıl pırıl olmuştur. Ben şunun da altını çizerek belirtmek istiyorum. Özellikle vatandaşlarımızın gezip gördüğü yerlerde Türkiye’nin muhtelif şehirlerindeki cadde ve sokaklarına baktıklarında Malatya ve Battalgazi’nin farkını fark edeceklerdir” ifadelerini kullandı.

Başkan Gürkan, Battalgazi ilçesinin 102 mahallesinin muhtarına dizüstü bilgisayar alacaklarını kaydetti. Gürkan, “Muhtarlarımıza da buradan şu müjdeyi vermek istiyorum. Muhtarlarımıza meclis toplantımızda 102 mahallemizin 102 muhtarına da dizüstü bilgisayar verme kararı aldık. Muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili çalışmalarında, yaptığı çalışmalarda, daha çabuk ve kaliteli hizmet vermeleri için böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Teknolojiyi muhtarlarımıza sunarak, vatandaşa daha kaliteli hizmetler vermesini sağlamak için böyle bir çalışma yapacağız. Bunu da burada Muhtarlar Dernek Başkanımızın da bulunduğu bir ortamda paylaşmak istedim. En kısa sürede diz üstü bilgisayarların alımı yapılarak muhtarlarımıza verilecektir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 925
Bu Ay : 3409
Toplam : 3409

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom