Büyükşehir Belediyesinde Atama

İstanbul Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Metin Torun, Malatya Büyükşehir Belediyesine Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.

Büyükşehir Belediyesinde Atama Malatya Haber

Metin Torun’un atanmasıyla, Malatya Büyükşehir Belediyesindeki Genel Sekreter yardımcısı sayısı dörde yükseldi. Göreve başlayan Genel Sekreter Yardımcısı Metin Torun’un, fen, yapım ve destek alanlarından sorumlu olacağı belirtildi.

METİN TORUN KİMDİR?

1963 yılı doğumlu Metin Torun, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu ilçesinde tamamladı. 1987 yılında İTÜ İnşaat Fakültesi Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2012-2013 yılları arasında ise yüksek lisans eğitimini Sabahattin Zaim Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Kent Çalışmaları ve Yönetimi (Kentsel Dönüşüm) alanında başarı ile tamamladı. Metin Torun iş alanında sırasıyla 1987-1993 yılları arasında çeşitli firmalarda saha mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştıktan sonra, 1993-1996 yılları arasında Bağcılar Belediyesinde Harita Mühendisi ve akabinde İmar Müdür Yardımcısı, 1996-2004 yılları arasında İSKİ'de Harita Müdürü olarak çalıştı. 2004 yılından itibaren de Beykoz Belediyesinde Teknik Başkan Yardımcısı olarak 10 yıl süreyle hizmet veren Harita ve Kadastro Mühendisi Metin Torun, Ekim 2015 tarihi itibariyle Malatya Büyükşehir Belediyesine Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı. Evli ve 3 çocuk babası Torun, orta derecede İngilizce bilmektedir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 503
Bu Ay : 4301
Toplam : 4301

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom