Aslanoğlu, Esnafı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, "Biz doğru yolda ilerliyoruz, herkes bizi taklit ediyor" şeklinde konuştu.

Aslanoğlu, Esnafı Ziyaret Etti Malatya Haber

CHP Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ile birlikte seçim çalışmalarını Malatya merkezde sürdürdü. Bakırcılar Çarşısı esnaflarını ziyaret eden Aslanoğlu, daha sonra kadınlarla bir toplantı yaptı. Esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Aslanoğlu, 1 Kasım seçimlerinde destek istedi. Esnaflar, "Babanı çok severdik. İnşallah sende onun gibi olursun" dediler.

"ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ"

Ülkenin içerisinde bulunduğu durumundan kurtulması için gençlere büyük görevler düştüğünü dile getiren Aslanoğlu, "Bu ülke bize lazım. Özellikle biz gençlere çok iş düşüyor. Biz elimizi taşın altına koyuyoruz, partimizde elini taşın altına koyuyor" dedi.

7 Haziran seçimlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi'nin bütün partilere kucak açtığını ifade eden Aslanoğlu, "Genel Başkanımız 'Başbakanlık, Bakanlık' sizlerin olsun yeter ki, Türkiye uçurumun eşiğinde biz bunu engelleyelim' dedi" diye konuştu.

"AYNI YOLA GELDİLER"

Aslanoğlu, 7 Haziran'da Cumhuriyet Halk Partisi'nin hazırladığı seçim bildirgesinin diğer partiler tarafından örnek alındığını ifade ederek, "Eski bakan kendisi 13 tane bütçe yapmakla övünüyor her yerde ama bilmiyor ki, CHP'nin içerisinde hayatı bütçe geçen insanlar var. Bu bildirgeyi onlar hazırladı. Baktılar bildirgenin içerisinde bazı şeyler var, 'eyvah Türkiye batar' dediler. Şimdi kendileri de aynı yola geldiler. Demek ki bizim yolumuz doğruymuş. Biz doğru yolda ilerliyoruz, herkes bizi taklit ediyor" ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom