Muhtar, Yetkililere Teşekkür Etti

Malatya Kiltepe Mahallesi Muhtarı Celal Demirtaş mahallelerinde başlatılan yol genişletme çalışmaları nedeniyle Malatya ve Yeşilyurt belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Muhtar, Yetkililere Teşekkür Etti Malatya Haber

Muhtar Demirtaş, yol üzerine yapılan binalar yüzünden birçok kaza yaşandığını belirterek, başlanılan genişletme çalışmalarından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Yolda çalışma yapılması için Yeşilyurt Belediyesi Fen işlerine müracaat ettiklerini belirten Demirtaş “Kiltepe Mahallesi Kiltepe Caddesi üzerinde bulanan ve depo olarak kullanılan bu binalar daha önce birçok kazaya sebebiyet vermişti. Bizde bu sorunun çözülmesi için Yeşilyurt Belediyesi’nin Fen İşlerine müracaat ettik.Belediyemiz yolu genişletmek için kısa sürede çalışmalarına başladı. Belediyenin buradaki çalışmaları sonucu bu taşınmazlar yıkıldı. Sadece yol üzerinde bir duvar var oda yıkılırsa artık burada kazalar olmayacak.Ben Mahalle Muhtarı olarak heyetim ve mahallem adına Büyükşehir Belediyesine ve Yeşilyurt Belediyesine teşekkür ederim, hepsinden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 313
Bu Ay : 831
Toplam : 831

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom