Arapgir'in Yolları Asfaltlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, yol hizmetlerine devam ediyor. İlçelerde kış şartları göz önünde bulundurarak çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, Arapgir ilçe merkezindeki 6 kilometrelik asfalt çalışması yaptı.

Arapgir'in Yolları Asfaltlandı Malatya İlçe

Arapgir’in coğrafik yapısı nedeniyle zor şartlarda birçok noktada yol hizmetleri yapan Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezinde de asfaltlama çalışmaları yapıyor. Uzun yıllardır bakımı yapılmayan ve yenilenmeyi bekleyen yollarda Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları Arapgirlilerin beğenisi kazandı. Büyükşehir Belediyesi ilçe merkezinde Hoca Ali, Berenge, Yeni, Mehmet Akif, Çobanlı, Çarşı mahalleleri ile Metin Emiroğlu Caddesi’nde asfalt çalışmaları yaptı. Büyükşehir Belediyesi Endüstri Meslek Lisesi bahçesi ile Arapgir Yatılı Bölge Okulu’nun çevresi ile lojman önlerini de asfaltlandı.

6 kilometrelik asfalt çalışmasının tamamı finişer ile yapıldı. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Arapgirliler, uzun yıllardır böylesine kapsamlı hizmet almadıklarını belirterek, serilen sıcak asfaltın çok kaliteli olduğunu söyledi. Yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür eden Arapgirliler, “Özel İdare kapanıp Büyükşehir Belediyesine devredilince bazı kesimler artık hiç hizmet gelmez dediler. Yapılan bu hizmetleri görünce de yanıldıklarını anladılar. Keşke yıllar önce büyükşehir olsaydık. O zaman daha farklı olabilirdi. Arapgir’in her noktasında çalışma var. Biz bu çalışmaları gördük. Emek harcayan ve bu çalışmaları planlayan herkese teşekkür ederiz. Arapgir’in caddeleri, sokakları çok güzel oldu” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 249
Bu Ay : 7372
Toplam : 12121

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom